KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 5475130
nr 547 5130
Tavla
signerad, glaserad keramik, Kina, 1800-tal, familjescen, 35x35
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 oktober 2008